همان طور که می دانید امروزه به سبب مزیت های درمانی که وان و جکوزی ها دارند, استفاده از آنان در منازل گسترش پیدا کرده است اما نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که به طرز کار وان جکوزی به طور کامل آگاه باشید. با ما در این مقاله همراه باشید تا شما را بیشتر با طرز کار این محصول آشنا سازیم.

آشنایی با طرز کار وان جکوزی:

در این قسمت از مقاله به طور مختصر با طرز کار وان وجکوزی آشنا می شویم.

  • آب از دریچه های ورودی به داخل وان و جکوزی وارد می شود.
  •  با استفاده از پمپ ها و خلا موجود در آن ها آب به داخل آن پمپ ها مکیده می شود.
  •  با وجود حوضچه و یا آبگرمکن ها دمای وان و جکوزی تنظیم و کنترل می شود.
  • در آخر دوباره به داخل وان جکوزی با استفاده از نیروی موتور جت های موجود در آن باز می گردد.

توضیحاتی در مورد پمپ های وان و جکوزی:

باید همیشه اطمینان حاصل کنید که در هنگام استفاده از وان جکوزی حتما آبی که درون وان جمع شده بالاتر از شیر ورودی آن باشد. سوپاپ غربالگری در وان جکوزی تقریبا حد وسط لبه وان و کف آن است. قدرت خلاء ای که در پمپ است سبب می شود که آب به سمت داخل پمپ به جریان در بیاید. در واقع وجود صفحه ای بر روی پمپ ها از ورود لوازم حمام  و … به درون دریچه آن جلوگیری می کند.

موتوری که در پمپ وان و جکوزی است باعث تشکیل نیرویی می شود که با استفاده از این نیرو باعث خارج شدن آب از داخل جت با فشار های متفاوتی می شود. قدرت جت در وان جکوزی را می توان تغییر داد.

از بسیاری از وان جکوزی ها می توان با استفاده از حلقه ای که دور جت ها قرار داه شده است قدرت جت را با چرخاندن آن ها تنظیم کرد و یا آن را به طور کامل متوقف کرد. 

درباره ما:

شرکت نوبساز سال ها است که در زمینه های فروش انواع لوازم خانه اعم از انواع هود,انواع شومینه,انواع رادیاتور,انواع وان و جکوزی ارزان که به وان و جکوزي دو نفره,وان و جکوزي يک نفره,وان و جکوزي چهار نفره و در آخر وان و جکوزي شش نفره تقسیم می شوند در تمامی برند های معتبر و متنوع به سراسر نقاط تهران در کوتاه ترین بازده زمانی ممکن ارسال می شوند.

برای اطلاع از قیمت های محصولات شرکت ما همچون قیمت وان و جکوزی یک نفره و … با ما در تماس باشید.